RadioKosova.Net - Radio Shqip qė i pėrgjigjet dėshirave tuaja muzikore
Lundrimi
Dėgjoni Live
Lista & Kėrkesat
Kėnga e Tanishme
WebFaqja
WebChat
Marketingu

Kėrkoni:   Paraqiti rezultate

Kėrkoni sipas Alfabetit (Artistit/Albumit):
0 - 9, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z

Qė t'a porositni kėngėn me tė cilen e dėshironi klikoni pullėn e gjelbėrt "Porosite".
Rezultatet e Listes
1  Labi - Hajde sonte

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Hitet e Verės

3:28

2  Labi - Me Ndjenja mos luj

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:04

3  Labi - Mesazhi dhe Falja Zemren Live

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

4:42

4  Labi - Takim si ne enderr

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:20

5  Labi - Tradhtia

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

4:05

6  Labinot Rexha dhe Maciatto Band - Hjeke masken 2013

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

2:57

7  Labinot Tahiri - Balukė baluke

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

1:15

8  Labinot Tahiri - Destan Begu

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:50

9  Labinot Tahiri - Hajde ēike

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

1:08

10  Labinot Tahiri - Hajde djalo i ri

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

1:51

11  Labinot Tahiri - Hajde luj o shpirti jem

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

3:14

12  Labinot Tahiri - Hajt moj mashallah

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:35

13  Labinot Tahiri - Hajt njėherė thuj

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:50

14  Labinot Tahiri - Knojna me shuplakė

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

1:46

15  Labinot Tahiri - Ku ke Rrushe

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:03

16  Labinot Tahiri - Kujtimi i vjetėr

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:56

17  Labinot Tahiri - Lamtumirė

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

3:21

18  Labinot Tahiri - Lulien Lulien

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:09

19  Labinot Tahiri - Lumi lumi nana

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

1:27

20  Labinot Tahiri - Moj Dugane

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

1:54

21  Labinot Tahiri - Moj selvi

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:33

22  Labinot Tahiri - Mos u largo

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

4:12

23  Labinot Tahiri - O gurbet

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

3:15

24  Labinot Tahiri - Pikė nė zemėr

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

3:24

25  Labinot Tahiri - Prej sabahit

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

4:15

26  Labinot Tahiri - S'ka randsi

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:00

27  Labinot Tahiri - Sa pa fat

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

4:28

28  Labinot Tahiri - Sikur flutur

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:17

29  Labinot Tahiri - Sonte morra vesh

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

3:09

30  Labinot Tahiri - Tash kur e kuptova

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:42

31  Labinot Tahiri - Zhuj Selmani

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Lamtumirė

2:24

32  Labinot Zogaj - Get Down 2013

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:16

33  Labinot Zogaj - Loja ime 2013

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:14

34  Lani - Te kerkoj

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

2:58

35  Lazo - Hashimi Po E Thrret Sejdiun

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

4:05

36  Lazo Feat. Emine Toska - Gruja Edhe Burri [2009]

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

5:36

37  Leci - Hajde ēiko mori delije

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

2:47

38  Leci - Kuku nane

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:03

39  Leci - Ma ka lane nana

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

6:14

40  Leci - Xhinxhile

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:50

41  Leci - Xhinxhilushe

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:16

42  Ledina Ēelo - Neser shkoj

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:33

43  Ledina Ēelo - Te dua se je ti

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

4:46

44  Ledina Celo - Tomorrow I Go

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information Eurovision Song Contest Kiew 2

3:02

45  Leka - Eja Sonte 2012

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:37

46  Leke Dedevukaj - Dasma e Kosoves

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:59

47  Leonard Islami - Largesia 2013

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:40

48  Leonita Marjakaj - Me tupan dhe qifteli 2013

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:35

49  Leonora Bahiti - Harroje puthjen time

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:53

50  Leonora Bahiti - Pėrse

Porosite kėtė kėngė tani!

Song information

3:43

  ( Duke paraqitur 1 deri 50 prej 189 )   Tjetra >>

Kėrkoni:   Paraqiti rezultate

Kėrkoni sipas Alfabetit (Artistit/Albumit):
0 - 9, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z